728 827 917

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych jest obecnie bardzo popularną i jedną z najlepszych form reklamy firmy w Internecie. To dzięki pozycjonowaniu produkty lub usługi waszej firmy zobaczą klienci w każdym mieście w Polsce, Europie, a nawet na Świecie. Koszt reklamy w Internecie jest dużo niższy niż przy zastosowaniu tradycyjnej kampanii reklamowej, a przynosi dużo lepsze efekty. Im wyższą pozycję zajmuję strona, tym więcej klientów ma Wasza firma. Usługi pozycjonowania świadczymy w całej Polsce wliczając w tym miasta takie jak Warszawa, Łódź, Lublin, Kielce, Radom.

Czym jest pozycjonowanie

Pozycjonowanie to jedna z najważniejszych form promocji stron internetowych. Promocja ta polega głównie na uzyskaniu jak najwyższego miejsca w wynikach wyszukiwarek po wpisaniu określonych słów kluczowych (fraz) powiązanych z Państwa stroną, a w rezultacie na zwiększeniu liczby odwiedzin na stronie.

Ile to kosztuje

Cena zależy od tego jak trudna jest fraza i rozliczana dziennie tylko za osiągnięte efekty (wejścia strony na pozycje). Ceny zaczynają się zazwyczaj od 30 do 400 zł za miesiąc. W celu uzyskania konkretnej oferty prosimy o kontakt w celu bezpłatnej wyceny.

Przykładowe wyceny:

banery Radom TOP 3 : 35 zł
Kasetony Warszawa TOP 3 : 63 zł
Last Minute Tunezja TOP 3 : 160 zł

Jak wygląda umowa

Umowę o pozycjonowanie podpisujemy z naszymi klientami najczęściej na czas  nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wówczas w każdej chwili, bez podania przyczyn, mogą Państwo wypowiedzieć nam umowę.

Najważniejsze cechy umowy o pozycjonowanie strony:

  • ściśle określony efekt, po uzyskaniu którego następuje płatność
  • koszty naliczane są po uzyskaniu efektu
  • koszt pozycjonowania  naliczany za ilość dni w których strona znajduje się na pozycjach płatnych.
  • brak jakichkolwiek dodatkowych kosztów
  • możliwość rozwiązania umowy bez utrudnień i finansowych konsekwencji

Zobacz nasze portfolio

Nasi klienci

Oferta

Kilka słów o naszych usługach

Panorama Web - tworzenie stron www, pozycjonowanie, wirtualne spacery. Znajdziesz nas wyszukując pozycjonowanie Radom, strony www Radom, strony internetowe Warszawa

Kontakt

ul. Paderewskiego 28/55

26-600 Radom

tel: 728827917

e-mail: kontakt@panoramaweb.pl

Projekt i wykonanie: PANORAMA WEB