728 827 917

Strony internetowe

Profesjonalna strona internetowa to pierwszy krok, aby zaistnieć Internecie, co jest niezbędne w prowadzeniu nowoczesnej firmy. Stanowi ona wizytówkę firmy, dzięki której firma może dotrzeć do wielu potencjalnych klientów i przedstawić swoją ofertę. Stronę internetową powinna mieć każda firma. Jeżeli jej nie ma praktycznie nie istnieje.

Od lat zajmujemy się tworzeniem stron www od podstaw, od projektu graficznego, aż po umieszczenie na serwerze i zindeksowanie w Google. Dzięki nam powstało dziesiątki serwisów internetowych, które zarabiają pieniądze dla naszych Klientów. Poprzez lata praktyki doskonale wiemy jak ważna jest użyteczność serwisu oraz jego profesjonalny wygląd. Dbamy o to, aby każda strona nie tylko miała oryginalny, elegancki wygląd oraz wysoka funkcjonalność, ale także była zoptymalizowana pod względem wyszukiwarki Google.

Każda wykonana przez nas  strona zawiera system zarządzania treścią CMS.  Dzięki czemu nawet laik komputerowy bez problemu może między innymi edytować treści, dodawać, usuwać zdjęcia w galerii czy zarządzać zakładkami na stronie.  Zarządzanie odbywa się dzięki prostemu w obsłudze interfejsu użytkownika, w postaci strony WWW.  Najczęściej nasze strony opieramy o CMS WordPress.  W zależności od skomplikowania stron możemy także wykonać strony na systemie Drupal, Joomla.

Na życzenie klienta lub w celu wykonania strony o bardzo rozbudowanych funkcjonalnościach wykonujemy także autorski system zarządzania treścią.

Co otrzymasz zamawiając stronę u nas:

doradztwo

Bezpłatna pomoc przy opracowaniu strony
Jeżeli nie wiecie Państwo co powinna zawierać strona internetowa chętnie służymy pomocą. Oferujemy kompleksową pomoc przy opracowaniu materiałów oraz ułożeniu elementów na stronie.

 

 

damainsDomenę internetową oraz hosting

Jeśli Państwa firma nie posiada jeszcze domeny (adresu internetowego) oraz hostingu ( miejsca na stronę www) chętnie wykonamy wszelkie formalności związane z  zakupem oraz wszystko skonfigurujemy . Wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę dla Państwa firmy.

 

 

seokoOptymalizację strony pod względem wyszukiwarki Google – SEO

Każda projektowana przez nas strona jest od razu zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki internetowej Google. Na każdej stronie istnieje możliwość edytowania słów kluczowych oraz ich  tytułów. Serwisy mają przyjazne adresy.

 

 

szkolenieSzkolenie oraz wsparcie techniczne  z zakresu obsługi stroną www

Po wykonaniu strony internetowej służymy pomocą w zakresie obsługi systemu zarządzania stroną.  Dzięki takiemu szkoleniu każdy bez żadnych trudności będzie mógł edytować zawartość witryny.

 

 

banerstrona

Zobacz nasze realizacje

Nasi klienci

Oferta

Kilka słów o naszych usługach

Panorama Web - tworzenie stron www, pozycjonowanie, wirtualne spacery. Znajdziesz nas wyszukując pozycjonowanie Radom, strony www Radom, strony internetowe Warszawa

Kontakt

ul. Paderewskiego 28/55

26-600 Radom

tel: 728827917

e-mail: kontakt@panoramaweb.pl

Projekt i wykonanie: PANORAMA WEB