728 827 917

Wirtualne spacery

Wirtualna wycieczka to nowoczesna forma prezentacji składająca się z kilku panoram sferycznych 360°, połączonych w sposób, by możliwe było interaktywne przemieszczanie się pomiędzy pomieszczeniami czy obiektami.
Wirtualne wycieczki,  tak zwane wirtualne spacery umożliwiają dokładne obejrzenie obiektu lub przestrzeni.  Dzięki możliwości obracania się o 360 stopni  oraz spoglądania w górę i w dół oglądający czuje się jakby był w danym miejscu.

 

Przykładowe zastosowania wirtualnych wycieczek:

MIASTA I GMINY

Wirtualny spacer po mieście, to doskonała forma promocji regionu. Dzięki niej można zachęcić turystów, aby przyjechali w dany region. Można ukazać najpiękniejsze zakątki, dodatkowo umieszczając opis o każdym obiekcie czy budynku.

ZABYTKI

Wirtualny spacer po zabytkowym obiekcie to doskonała okazja na jego wypromowanie i zachęcenie do zwiedzania.

NIERUCHOMOŚCI

Wirtualna prezentacja domów, mieszkań, lokali, działek, hoteli, pensjonatów itp, przedstawia klientowi bardzo realistyczne odwzorowanie nieruchomości, z możliwością przemieszczania sie z pomieszczenia do pomieszczenia za pomocą mapki lub punktów odnośnych. Prezentacja pozwala także oddalić lub przybliżyć obraz i oglądać z dowolnej odległości.

MOTORYZACJA

Oferta kierowana jest w szczególności do salonów samochodowych jak i klientów indywidualnych, którzy chcą sprzedać samochód. Pozwala ona przedstawić realistyczne wnętrze samochodu. Osoba oglądająca ma możliwość oglądania w perspektywie 360 stopni, pozwala to na odczucie jakby była w wewnątrz pojazdu.

ARCHIWIZACJA INSTALACJI

Wirtualna prezentacja, pozwala na dokładne obejrzenie ścian, sufitów i podłóg w celu archiwizacji wykonanych instalacji elektrycznych, hydraulicznych, alarmowych itp. Dzięki takiej formie prezentacji jesteście Państwo w stanie określić po czasie z bardzo dużą dokładnością miejsce położenia prac pod tynkiem, a to może stać sie przydatne przy remontach, sprzedaży itp.  Dokumentacja dostarczana może być na płytach DVD.

Zobacz nasze realizacje

Nasi klienci

Oferta

Kilka słów o naszych usługach

Panorama Web - tworzenie stron www, pozycjonowanie, wirtualne spacery. Znajdziesz nas wyszukując pozycjonowanie Radom, strony www Radom, strony internetowe Warszawa

Kontakt

ul. Paderewskiego 28/55

26-600 Radom

tel: 728827917

e-mail: kontakt@panoramaweb.pl

Projekt i wykonanie: PANORAMA WEB